Anti-COVID dezinfekce 3 litry

Kód: DZ/3L
Akce
Značka: Sheron
449 Kč –33 %
3ltt
449 Kč –33 % 299 Kč
Skladem

Anti-COVID dezinfekce 3 L

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah 3 l, dezinfekční přípravek pro dezinfekci rukou a povrchů. Vyrobeno na základě doporučené receptury WHO. - Z důvodu enormní poptávky budou akceptovány pouze objednávky v maximálním množství 5 ks. Děkujeme za pochopení.

Přípravek ničí: Bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i.)

Návod k použití: Přípravku použijte dostatečné množství (2x3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Může se lišit podle velikosti rukou a stavu kůže. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění.

Vzhledem k aktuálnímu nedostatku obalů, je obrázek produktu pouze ilustrativní , výrobky jsou zákazníkům dodávány v PET nebo HDPE balení dle aktuální dostupnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Anti-COVID dezinfekce
Záruka: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: